Bavka Torrents
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bavka Torrents

Free Download and Upload :)
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Need For Speed Hot Pursuit 2

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin



Брой мнения : 153
Join date : 23.06.2009
Age : 27

Need For Speed Hot Pursuit 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Need For Speed Hot Pursuit 2   Need For Speed Hot Pursuit 2 Icon_minitimeСъб Юни 27, 2009 11:53 pm

Need For Speed Hot Pursuit 2 1211


## Производител : EA - Electronic Arts
## Сайт на производителя : http://www.ea.com/
## Изисквания : Minimum:

Pentium III 450Mhz, 128MB of RAM, Windows 98/ME/2000/XP, 16MB DirectX 8.1 compatible 3D card, and 1.2GB of hard-disk space

Recommended:

Pentium III 800 Mhz, 128 MB RAM, Windows/98/ME/2000/XP, 32 MB DirectX 8.0 compatible video card, DirectX compatible sound card, and 1.2 GB of hard disk space
## Коментар : Адреналинът изпълваше тялото ми. Тягостният рев на двигателя бучеше в ушите ми и се превръщаше в монотонен и заглушен ритъм, който сякаш е в синхрон с ударите на моето сърце. Влизането в завоя мина успешно... За секунда задните гуми излязоха от пътя, но слава богу, и този път всичко е наред. Съсредоточавам се в дългата права и натискам газта, усещайки как педалът вече опира о пода. Скоростта е невероятна, усещането е неповторимо, а сирените, които дочувам зад себе си, са неприятна новост... Пак ли!"

Така би звучало началото на тази статия, ако тя беше поверена на колегата Панайотов. За съжаление аз не съм такъв лирик като него и смятам да започна просто и ясно.
А цената наистина си струва - колите имат адски реалистични отблясъци, всички предмети наоколо хвърлят много истински сенки, а пък обектите около пистите изглеждат като на живо. Колите пък са направени почти 1:1 с оригиналите и изглеждат съвсем истински. Общо взето бих препоръчал на всеки автолюбител със слаба машина да направи ъпгрейд и да се наслади на графична фиеста в NFS: HP2.
В тази версия има повече коли от предишната, която е качена.
За да играете само резархивирайте файла.Ако не ви даде да играете и иска да я прейнсталирате натиснете файла RegSetup.exe.

Mojete da isteglite igrata ot tuk
Върнете се в началото Go down
https://bavkatorrents.bulgarianforum.net
 
Need For Speed Hot Pursuit 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Need For Speed Underground 2
» Need for Speed: Undercover - RELOADED
» Need for Speed ProStreet v1.1 Full Rip
» Need For Speed Most Wanted Black Edition - RELOADED
» Need for Speed: Carbon Collector's Edition - Razor1911

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bavka Torrents :: Torrents :: Igri-
Идете на: